KONST / Litografier / Litografi 13857205
nr 1385 7205
Litografi
Maria Shoshan, Flicka. Signerad, numrerad 179/190. Motivet: 41x30, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:28:09
21/3 06:02:16
150 kr
22/3 18:19:30